Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 840 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda

Po co Andrzej Wajda dał się wmieszać w politykę i to w tak plugawym wydaniu? Reżyser sieje nienawiść i podziały wśród Polaków. Andrzej Wajda i jemu podobni manipulują w niebezpieczny dla Polski sposób młodymi ludźmi. Stosują do tego wyrafinowaną taktykę manipulacji, dokładnie tzw "taktykę obrazu wroga". Ludzie nie znają się na polityce, ale wiedzą że trzeba walczyć i nienawidzić nieistniejącego "Kaczyzmu". A to tylko zwykła partia polityczna. Mamy podobno demokracje? Można głosować na kogo się chcę... Po co ta nienawiść zasiana przez znanego reżysera?

Gianni_Versace

Ech, a gdzie konkretnie ta nienawiść? Ja tu widzę zwykłą agitację polityczną... Też mi się ona niezbyt podoba, ale siania nienawiści do "kaczystów" nie pamiętam.

Sqrchybyk

Jesteś dość rozsądnym człowiekiem i jednym z niewielu, który walczy, aby traktować Wajdę zgodnie z przeznaczeniem tej strony - jako filmowca, ale uważaj, bo zaraz okaże się, że Twoim idolem jest Aleksander Kwaśniewski, a ty sam gibasz się przy dźwiękach disco polo i reprezentujesz ciemny lud ;-D

selene_

Nie da ci tego ojciec, nie da ci tego matka... Hę, szto ty gawariłaś? ;-)

Dzięki i obiecuję, że będę uważał. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones