Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 829 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda

Za propagandę POlityczną.

LordWieslaw55

Nie oceniamy tutaj poglądów politycznych tylko dotychczasową twórczość, równie dobrze można dawać 1 osobom, które kiedykolwiek zaprezentowały swoje poglądy polityczne i ta opcja polityczna nam się nie podoba. To jest serwis filmowy nie polityczny.

przemyslaw18

no fakt, gdyby nie 99 % agitacji politycznych to albo komunistyczna lub POst komunistyczna. Słabo, więc jak tu nie dać 1. Tym bardziej człowiekowi, który całe życie jakby się zdawało tępił PRL. ŻENADA !!!

Cobra_Choke

Podaj tytuły, bo powiedzenie Żenada może tylko podsumować twoją wypowiedź człowieka, który uważa, że wszyscy są przeciwko niemu. Konkrety z resztą to forum filmowe, jeśli masz coś do powiedzenia to powiedz niech Ci ulży, a później dopiero komentuj filmy.

przemyslaw18

Wystarczy, że robi film o kapusiu, którego Moskwa i SBecja wyniosła na piedestał by sprywatyzować całą tą czerwoną sitwę i zostawić ją nierozliczoną i nadal bezkarną.

Cobra_Choke

Tego filmu nie ma jeszcze w kinach a obrażasz jego całą filmografię, masz jeszcze jakikolwiek film, który tym razem może dla odmiany obejrzałeś i na podstawie którego oceniasz Andrzeja Wajdę? Chcąc manifestować swoją wizję polityczną idź na jakieś inne forum, jeśli masz jakieś obiekcje do jego warsztatu czy do wykonania filmów to proszę bardzo.

przemyslaw18

Jak mówiłem mam tylko jedną obiekcję. Szanowałem całe życie jego i jego filmy, a teraz poczułem się oszukany bo koleś robiący filmy anty komunistyczne (niby) pod koniec życia się skur wił, sprzedał i POkazał jaki z niego sprzedajny szmaciarz. To wystarczy.

Cobra_Choke

Skoro go szanujesz za filmy daj mu taką ocenę jaką uważasz. Filmy nie mogły zmienić charakteru z antykomunistycznych z powodu jego poparcia dla danej partii. Gdyby zaczął popierać PiS to byłby git? Dawałbyś mu 10/10 w ciemno? Co ma do tego, którą demokratycznie wybraną partię wybiera, jeśli Ci się nie podoba idź do urny wyborczej, albo zaangażuj się w jakimś komitecie politycznym i działaj tam, a nie na forum filmowym.

przemyslaw18

co ty bredzisz. Jak koleś robi filmy polityczne to będziemy rozmawiać o polityce, tym bardziej, że to połowa jego filmów. Nie dawałbym mu nic w ciemno, a daję 1/10 bo się skur wił i przestań mi gadać o demokracji w tak skorumpowanym kraju dobra ? Popierając PO to tak jakby popieram Moskwę. To tyle.

Cobra_Choke

Powtarzam, podaj tytuły, bo nie mówisz nic nowego, tylko powtarzasz to co usłyszałeś od wodza, który wygrał wybory (ciekawe jak w tak skorumpowanym kraju, a teraz oskarża każdego). Zrozum, że nie mogąc pogodzić się z porażką obwinia każdego o wszelkie bezeceństwa, bezkrytyczne powtarzanie poglądów to najgłupsza rzecz jaką można zrobić. "Popierając PO to tak jakby popieram Moskwę" Zapomniałeś dodać, że przy okazji masońską UE sterowaną przez Niemcy-dziadek Tuska, czy przez Żydokomunę. Widać, że jeszcze nie jesteś całkiem ogarnięty w tematyce doszukiwania się spisków i odkrywania układów. Dalej czekam na tytuły filmowe, tak dla przypomnienia ta strona nazywa się filmweb.pl.

przemyslaw18

18 to zapewne twój wiek więc miłego ogarniania w POlszy. A podałem ci jasno i wyraźnie film : WAŁĘSA, który świadczy o tym, że Wajda się sprzedał zdrajcom i niszczycielom tego kraju. Więcej z tobą nie rozmawiam bo nie mam zamiaru karmić trola.

Cobra_Choke

18 to moja szczęśliwa liczba, wiele szczęśliwych rzeczy w moim życiu jest związanych z tą liczbą. Dalej podajesz film, który jeszcze nie powstał, a gdy pytam się o konkrety co do twoich oskarżeń to nagle milkniesz. Argumenty na zasadzie "sprzedał zdrajcom i niszczycielom tego kraju" bez podawania konkretów jest bezsensowne. Gdy pytam się o jakieś filmy podajesz mi film, który jeszcze nie powstał, gdy pytam się, dlaczego uważasz, że Polska( bo taka jest poprawna pisownia powinieneś wyłączyć caps locka) jest niedemokratycznym krajem mimo, że wygrał wygrał wielki nieinternowany wódz, uciekasz. Według mnie podchodzisz zbyt bezkrytycznie do słów głoszonych przez jedyną słuszną partię, a to jest zwykła sztuczka wzmacniająca elektorat (technika oblężenia, czyli wrogowie są wokół nas i musimy się bronić). Nie próbuję cię przekonać, ale chociaż zastanów się nad tym czy ktoś inny nie może mieć czasem racji. Nie chcę żebyś przyznawał mi rację, tylko to przemyślał. Pod jednym masz rację nie odpisuj, bo już wszystkie slogany wypisałeś już.

przemyslaw18

Obejrzyj sobie Nocną Zmianę, obejrzyj sobie Odkryć Prawdę ( normalne dokumenty z naszej polskiej historii, a nie jakieś zeitgeisty spiskowe ) to zobaczysz, że chyba ty żyjesz w matrixie i nie masz za grosz racji. A czemu oceniam źle film, który jeszcze nie powstał ? Niech pomyślę, bo film opowiada o Wałęsie, a kim jest ten człowiek to wystarczy by wiedzieć, że Wajda robi propagandowy film dla kretynów. Tyle. Nie odpisuj więcej tylko włącz myślenie i obejrzyj te dwa filmy, są na youtube.

Cobra_Choke

Tak samo Smoleńsk Antoniego Krauze to będzie propagandowy gniot, ale nie daję reżyserowi 1/10, bo uważam, że dotychczasowa kariera nie pozwala go obrażać. Obejrzę te filmy, ale podejdę do tego krytycznie, skoro sam montaż trwał 5 miesięcy.

LordWieslaw55

https://www.youtube.com/watch?v=xxYGv4dTny8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones