Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 840 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda

Czemu ten dziad nie zejdzie ze sceny? Jego, duma, pycha, pewność siebie, cały ten ,,artyzm'' jest odrażające.,, Ziemia obiecana'', ,,Popiół i diament'' oraz ,,Kanał'' to jedyne filmy jakie mu się udały chociaż u mnie na więcej niż ocenę 6 na filmwebie nie zasługują. I wcale nie oceniam tu go jako człowieka (chociaż nie powiem budzi we mnie odrazę ) ale jako reżysera, który wszędzie podpiera się tylko dobrymi aktorami. ,,Zemsta" lub ,,Pan Tadeusz" tak spie***szonych adaptacji nie widziałam.
,,Popioły'' następny gniot i ta scena z koniem, wielki mi reżyser czy ta scena miała podbudować jego jako artyste - reżysera? jak dla mnie to reżyser - sadysta.

monikanejra

a jak dla mnie to tobie juz nic nie pomoze

monikanejra

Moniko:
to o Wajdzie i o Tobie: Pan jest taki a ja taki/człek człekowi nie jednaki/człek człekowi nie dorówna/ nie poleci orzeł w gówna (z całym szacunkiem dla Ciebie Moniko i nie uwłaczając:))

monikanejra

Moniko:
śmiałem się przez cały post

bibbobibowski

"Jego, duma, pycha, pewność siebie, cały ten ,,artyzm'' jest odrażające" jap**le hahaha, kocham to, i ta scena z koniem, lol
"I wcale nie oceniam tu go jako człowieka (chociaż nie powiem budzi we mnie odrazę )" WTF. ahahahaha

bibbobibowski

dla mnie to dziadowski reżyser a wy piszcie o nim co sobie chcecie.

monikanejra

absolutnie popieram 100% racji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones