Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 840 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda
babcia_pelagia

Wazeliniarz

AntyTroll

kiepski reżyser

Remek555

Każdej władzy do tyłka właził i tak jest do dzisiaj.

babcia_pelagia

no właśnie pamiętam jak kaczyński umarł i krzyczał żeby nie na wawel co to kogo obchodzi on ma Polskę reprezentować? taki człowiek dostał oscara wolne żarty

Remek555

No właśnie Wajda krzyczał "nie na Wawel" a reszta podchwyciła to szybko i zaczęła krzyczeć to samo. Za kogo się ten Wajda uważa ?
Kim on naprawdę jest ? Bo dla mnie ten człowiek jest ciągle zagadką, szczególnie jego życiorys bardzo niejasny, mętny. Taki oszust dla mnie to jest.

babcia_pelagia

a chu...z nim i tak większość go pamięta z chu.... Pana Tedeusza

Remek555

Bo szkoły poszły na ten badziewny film bo lektura, epopeja narodowa więc trzeba było szturmem pójść do kin.

Remek555

I tym mi bardzo podpadł. Za kogo on się uważa żeby wypowiadać się w takiej sprawie ?
Miernota i karzełek a bedzie sie brać za takie sprawy, mogło mu sie nie podobać to że Kaczyński na Wawelu będzie pochowany ale zdanie mógł zachować dla siebie, wielu ludziom się nie podobała ta decyzja ale nie mówili nic.

babcia_pelagia

a tam i tak polański jest bardziej znany na świecie musi mu nie pasować że gwałciciel więcej osiągnął od niego dobra kończę nara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones