Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 840 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda
Marik1234

Kompletnie do niego nie pasuje.Nie zrozumiałeś Kazika i twórczości Wajdy.Musisz rozwiać opary nonsensu,które cię spowijają.

llama777

Zrozumiałem gdyż Wajda robi laurkę dla Wałęsy i dokonał k......a. Więc jest prostytutką.

Marik1234

Laurkę?Rozumiem że film już widziałeś,to raz,a dwa,rozumiem że według ciebie Wałęsa to największy zbrodniarz komunizmu ,którego należy piętnować.

llama777

Nie zbrodniarz tylko donosiciel, kłamca i złodziej, do tego jeszcze wieśniak umysłowy(o czym możesz się przekonać czytając jego wypowiedzi, chociażby o homosiach).

Marik1234

Wspaniale,a teraz podaj nazwisko osoby na którą doniósł,nazwisko osoby którą okradł i nazwisko osoby którą okłamał.

llama777

Cały naród okłamał obiecując Drugą Japonię, 100 000 000 dla każdego obywatela(atrakcyjny program dla kretynów). Aha, masz tutaj w wersji PDF książkę z argumentami za tym iż Wałęsa był Bolkiem:
http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/DOKUMENTY/SB_-_L.WALESA_PRZYCZYNEK_DO_BIOGRAF II_IPN.pdf
Ale i tak do ciebie to nie trafi, tak samo będziesz go bronić jak ludzie którzy bronią JPII ale jak ktoś nazwie go pedofilem nie mają argumentów za tym i wyzywają od lewaków.

Marik1234

:DDDDDDDDD Teraz wiem dlaczego Wałęsa wygrywa wszystkie procesy o zniesławienie."Więc czuje się pan okłamany bo ktoś obiecał panu drugą Japonię i 100 000 000" - zapytał się pacjenta wyciągniętego na kozetce.:DDDDD Stary dawno tak dobrze się nie ubawiłem.
W co jeszcze uwierzyłeś???3.000.000 mieszkań?:DDDD
Mikołaja też nie ma,pozwij rodziców.
Nazwiska na kogo doniósł tez pewnie nie ma,co?

llama777

Ale ludzi nie powinno się okłamywać, co? A Lechu tak zrobił. A bronienie oszusta jest kretynizmem. Zaś ja mogę stwierdzić że jesteś pożytecznym idiotą który ślepo będzie bronił "bochatera" narodowego a ten "bochater" pluje na niego a ten myśli że deszcz pada. Żal mi ciebie.

Marik1234

Czyli nadal nie masz żadnych dowodów ani nazwisk?Tylko pitolisz jakieś farmazony bez sensu.Żałosne.

llama777

Wraz jesteś ślepy jak kret. Ale dobra, żyj sobie w ciemnogrodzie.

llama777

bredzisz, nieuku. Wajda od zawsze był pieszczochem PRL-u, a potem establishmentu III RP i tak już pozostało. niech zgadnę, czytasz GW-no, oglądasz TVN i popierasz Donalda?

grezyl

Nie zasłaniaj się GW i TVN - nem.Brakuje własnych argumentów?Jeśli wiedzę o mnie,czerpiesz z tej samej kuli co o Wajdzie,to wrażenie możesz robić co najwyżej na lokalnych festynach.Piszesz jak prostak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones